«

»

Ağu 21

Akasya Network Üye Link Kullanmak ve Üye Kaydı Yapmak!

Akasyas Network, Akasya Network Kayıt, Akasya Networking Üyelik ve Kayıt, Akasya Network Fiyat Listesi, Akasya Network Üye Linki, Akasya Network Temsilci Girişi, Akasya Network Referans Link, Akasya Network İç Giyim Katalog, Akasya Networking İç Giyim Online Katalog, Akasya Networking Ürün Kataloğu…Akasya Network Online Kataloğumuzu Aşağıdan Detaylı İnceleyebilirsiniz.


akasyanetwork1Akasya Network Üye Link Kullanmak ve Üye Kaydı Yapmak!

Akasya Networking temsilcisi olmak için gelin, ilk adımları birlikte atalım. Akasya Networking işini yapmak için ilk önce temsilcimiz olun, daha sonra sistemi ve ürünleri tanıyın ondan sonra sevdiklerinize, dostlarınıza, arkadaşlarınıza tavsiye edin! Akasya Network işinizi büyütmek istiyorsanız Akasya Network üye linkinizi paylaşın. Bunu nasıl yapacağınızı sizlere aşağıda ki yazımızda anlatmaya çalıştık. Umarım faydalı olmuştur. İyi çalışmalar.

Kendi sayfanızda ve farklı sayfalarda Akasya Network Üye Linkli tanıtımlarınızı paylaşıp yeni yeni üyelere ulaşmak için öncelikle beğendiğiniz Akasya Network resimlerini kaydetmeniz gerekir..

Resimlerin üzerine fareyi getirip ‘sağ tıkla ” Resmi Farklı Kaydet ” yapıp sonra da resimlerim bölümünü seçerek orada kaydedin .
Kendi sayfanız da en üst sırada HESABIMI YÖNET başlığının altında Üyelik Bilgilerim‘e tıklayıp ÜYE LİNKİNİZİ( http://www.AkasyaNetwork.com/u-861 ) alabilirsiniz. Akasya Network sayfasından istediğiniz tanıtım yazısını yazıp ” Fotoğraf Ekle ” yi tıklayıp resimler katagorisinden seçtiğiniz resmin üzerine gelip ‘ ”deyip resmi yerleştirip ” Paylaş “ butonuna basınız.

Hemen Şimdi Akasya Network Satış Temsilcisi Olmak için Tıklayın

akasyanetwork

akasyanetworkuye
Akasya Network Üye Linkimi Nasıl Oluşturacağım Derseniz
:

Önce Akasya network temsilci numaranızı veya Kullanıcı Adı ve Şifrenizi bilmeniz gerekir. Akasya Network Kullanıcı adı ve Şifrenizle sağ üst köşede ” ÜYE GİRİŞİ ” Bölümüne tıklayarak sayfaya giriş yapmalısınız.

Giriş yaptıktan sonra Akasya  network ana sayfanızda Hesabımı Yönet‘de Üyelik Bilgilerim bölümünde sayfanın altında ” Üye Link ( http://www.AkasyaNetwork.com/u-861 ) “ in karşısında size özel linkinizi görürsünüz…

Hemen Şimdi Akasya Network Satış Temsilcisi Olmak için Tıklayın

akasyanetworkuyeLİK

Bu linki kopyalayıp kaydedin sonrasında her türlü sosyal paylaşım sitelerinde Facebook, Twitter gibi yerlerde Akasya Network Üyelik ve kayıt linkinizi YAPIŞTIR yaparak kullanabilirsiniz.

akasyanetworkuyereferans

Bu linki tıklayan açılan Akasya Network Üyelik formundaki kimlik bilgilerini eksiksiz doldurur ve gönderirseniz…Bir kaç saniye içinde de size üyeliğin açıldığına dair bilgilendirme mesajı gelir.

Akasya Network üye linkinizden girilip gönderilen her form size açılmış bir kayıt demektir. O nedenle sık sık kendı sayfanızda, arkadaşlarınız sayfasında, üye olduğunuz özel sayfa ve gruplarda AKASYA NETWORK ÜYE LİNKLİ REKLAMLARINIZI PAYLAŞIN…

Hemen Şimdi Akasya Network Satış Temsilcisi Olmak için Tıklayın

altuyelerEğer kendiniz üye olacak kişinin bilgilerini aldıysanız kayıtlarını siz açmak isterseniz 2. bölümden kayıt işlemi yapabilirsiniz:

1) Akasya Network Kullanıcı Adınız ve Şifreniz ile sisteme giriş yapınız. Ana sayfada da üst sekmeler sırasında HESABIMI YÖNET’i tıklayın daha sonra Alt Üyelerim‘e tıklayın. Alt üyelerime tıkladıkdan sonra sağ üst köşede ” Yeni Üye Ekle ” Butonuna tıklayarak açılan Akasya Networking kayıt formuna kişinin bilgilerini girin daha sonra akasya network kayıt formunun sol alt köşesinde bulunan ” Üyelik Sözleşmesini Kabul Ediyorum ” butonuna tıklayın ve KAYDIMI TAMAMLA ‘ya basınız..

2) Diğer bir üye yapma şeklide HESABIMI YÖNET bölümünden Üyelik Bilgilem’ e tıklayıp sayfanın alt bölümünde ” Üye Link ( http://www.AkasyaNetwork.com/u-861 ) ” bu linki tıklayıp kendi adınıza yapacağınız kişinin bilgilerini doldurup Akasya Network üyeliğini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Saygılarımla…

kayitol

altuye

kayit

kayitol

kataloglasatis

Beğendiyseniz, Yararlandıysanız, Paylaşır Mısınız? ;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>