«

»

Haz 13

Shirly Network Üyelik ve Kayıt için Tıklayın!…

Shirly üye ol, Shirly network üyeliği için  buraya tıklayın. Shirly Network, Shirly Network, Shirly Network Üye Girişi, Shirly Network katalog, Shirly Network Üye Girişi, Shirly Network Kataloğu, Shirly Network Katalogu, Shirly Network Online Katalogu, Shirly Fırsat Kataloğu, Shirly Bayrak, Shirly Network Ek İş, Shirly Network Ek Gelir, Shirley Networking Kataloğu, Shirly Network Üye Girişi,

SHİRLY NETWORK YENİ ONLİNE KATALOĞUMUZU AŞAĞIDAN DETAYLI İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

shirlyyneShirly Networking’de kendi işimi yönetmek çok kolay ve harika. Shirly network temsilci olan adaylara kargo ücreti dahi ödetmiyor. Katalogları ÜCRETSİZ gönderiyor. Muhteşem Ürün ve sistem hem beni hem de çevremi memnun ediyor. Mevcut işlerinize mani olmadan yapabileceğiniz bir iş fırsatı. Shirly Network katalogtan satış sistemiyle yeni çalışmaya başlamasına rağmen kampanyalarla diğer iç giyim firmalarına göre temsilcilerine süper hediyeler dağıtıyor. Yapmış olduğunuz satışlara göre kişisel hediyer sizleri bekliyor. Acele edin Üyelik ÜCRETİ YOK, KATALOGTAN SATIŞ YAPARAK PARA KAZANMAK İÇİN TAM ZAMANI ŞİMDİ!

 

hemen-uye-olShirly Network Nasıl Bir İş?

Shirly Network Sabit geliri yeterli gelmeyip ekstra kazanç elde etmek isteyen ya da sabit bir işte çalışmadan nasıl para kazanabilirim düşüncesiyle gelir elde etmek isteyen tüm temsilci adaylarına; İçerisinde yüzlerce çeşit ürün bulunan 1 adet shirly network  kataloğunu ücretsiz gönderiyoruz.

Gönderdiğimiz bu katalog ile çevrenizdeki potansiyel müşterilerinize satış yapıyorsunuz. Katalogların içerisindeki ürünlerin üzerinde sizin müşterinize satacağınız fiyatlar yer alıyor. Ancak ürünler size gönderilirken shirly network temsilcisi olduğunuz için katalog üzerindeki fiyatların %30 altında bir değerle gönderiliyor. Böylelikle sizler ürünlerin satışı esnasında %30’luk bir kazanç sağlamış oluyorsunuz. Sistemimizde satılan ürünleri imalat fiyatlarından aldığınız için mağaza satış fiyatlarının çok altındadır.

Shirly Network temsilcisi olmak için gelin, ilk adımları birlikte atalım. Shirly Network işini yapmak için ilk önce öğrenin, sistemi ve ürünleri tanıyın ondan sonra sevdiklerinize, dostlarınıza, arkadaşlarınıza tavsiye edin! Shirly Network Satış temsilcisi olun, kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun. Mevcut işlerinize mani olmadan rahatlıkla yapabileceğiniz bir iş fırsatı.

 

 

kataloglasatis

Beğendiyseniz, Yararlandıysanız, Paylaşır Mısınız? ;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>